|
|
|||
Geertje Benjamins [I17765]Geboren voor 1772, bron: Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 15 augustus 2002 van Dory Sabel)
Huwelijk/relatie met: Jacob Visser [I17764]Geboren voor 1772, bron: Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 15 augustus 2002 van Dory Sabel). Beroep: koopman/merchant, bron: Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 15 augustus 2002 van Dory Sabel)
Kind:
1.
Heintje Visser [I17763]Geboren ± 1792, bron: Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 15 augustus 2002 van Dory Sabel). Overleden na 24 apr 1850, bron: WieWasWie (huwelijken) (Aron Mordechai Vieijra x Hanna Ferares Amsterdam 1850 reg. 3 fol. 38v) | |||
Neem contact op.

