|
|
|||
Jacoba de Lange [I31580]Geboren voor 1870, bron: Rotterdam Stadsarchief (huwelijken) (Cornelis Johannes van Hasselt en Maria Bamberg Rotterdam 1914/c22v)
Huwelijk/relatie met: Cornelis Johannes van Hasselt [I31579]Geboren 11 feb 1863 (22 Shevat 5623) Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, bronnen: Rotterdam Stadsarchief (huwelijken) (Cornelis Johannes van Hasselt en Maria Bamberg Rotterdam 1914/c22v), Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 25 januari 2005 van Wim Lugtenburg)
Kind:
1.
Cornelis Johannes van Hasselt [I31578]Geboren 8 mei 1889 (7 Iyar 5649) Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, bronnen: Rotterdam Stadsarchief (huwelijken) (Cornelis Johannes van Hasselt en Maria Bamberg Rotterdam 1914/c22v), Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 25 januari 2005 van Wim Lugtenburg). Beroep: sjouwerman, bron: Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 25 januari 2005 van Wim Lugtenburg). Religie: R.K., bron: Gegevens met vermelding "MAILGROEP GENEALOGIE SENIORWEB" zijn opgezocht in de Nederlandse Archieven door deelnemers van deze mailgroep. Het doel van deze mailgroep is elkaar op vrijwillige basis te helpen bij de zoektocht in het verre verleden van ons voorgeslacht . Vele deelnemers stellen zich beschikbaar om gegevens in de archieven te zoeken. (mail dd 25 januari 2005 van Wim Lugtenburg) | |||
Gezins gebeurtenissen
Neem contact op.

